Preskočiť na obsah
Emil Gábriš ml.

Priemyselná výroba

Emil Gábriš ml.

Výroba ostatných kovových výrobkov i. n.

Obec
Levice
Od roku
2025
IČO
57 063 036

Emil Gábriš ml.

Živnostník (fyzická osoba)

Aktívna
Miesto podnikania
934 01 Levice
Na trhu od
1. júla 2025
IČO
57 063 036
Právna forma
Živnostník (fyzická osoba)
Odbor (SK NACE 25.99)
Výroba ostatných kovových výrobkov i. n.

Podnikanie v číslach

1
rok na trhu
2025
rok vzniku
2
položky predmetu činnosti

O podnikateľovi

Spoznajte Emil Gábriš ml.

Emil Gábriš ml. – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Levice. Podniká od 1. júla 2025.

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Výroba ostatných kovových výrobkov i. n.“ (25.99). Predmet podnikania tvorí 2 položky, napríklad výroba a hutnícke spracovanie kovov a prípravné práce k realizácii stavby.

Základné údaje

Obchodné meno
Emil Gábriš ml.
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
IČO
57 063 036
Dátum vzniku
1. júla 2025
Miesto podnikania
934 01 Levice
Živnostenský register
Okresný úrad Levice, vložka č. 420-40455
Sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Odbor (SK NACE 25.99)
Výroba ostatných kovových výrobkov i. n.

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 28. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet podnikania

Čím sa Emil Gábriš ml. zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 2 položky.

  • Výroba a hutnícke spracovanie kovov, výroba a opracovanie jednoduchých kovových výrobkov

  • Prípravné práce k realizácii stavby

Časté otázky

Základné informácie o podnikateľovi

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde podniká Emil Gábriš ml.?

Miesto podnikania je v obci 934 01 Levice.

Čím sa Emil Gábriš ml. zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Výroba ostatných kovových výrobkov i. n.“ (25.99). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: výroba a hutnícke spracovanie kovov; prípravné práce k realizácii stavby.

Aké je IČO – Emil Gábriš ml.?

IČO je 57 063 036.

Odkedy podniká Emil Gábriš ml.?

Podnikanie začalo 1. júla 2025. Na trhu pôsobí 1 rok.

Podnikáte pod týmto menom?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Emil Gábriš ml. podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese emil-gabris-ml.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.